Zwrot - Babyzz

Zwrot towaru

Według obowiązujących przepisów prawa, klient dokonujący zakupu na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży oraz zwrotu towaru bez podania przyczyny oraz ponoszenia kosztów. Klientowi przysługuje 14 dniowy termin, liczony od dnia otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.

Instrukcja zwrotu towaru:

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towarów, w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym przez Państwa towarem, należy poinformować sprzedawcę o decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów w drodze jednoznacznego oświadczenia. Przez jednoznaczne oświadczenie rozumie się przesłanie formularzu zwrotu na adres maila zawarty w zakładce kontakt.

Formularz zwrotu powinien zawierać: numer zamówienia, nazwa zwracanego towaru przyczyna zwrotu – nie jest obowiązkowa, cena towaru, kwota do zwrotu oraz dane do przelewu wraz z pełnymi danymi klienta oraz adresem zamieszkania.

Do zachowania 14 dniowego prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży, konieczne jest wysłanie informacji dotyczącej wykonania przysługującego prawa przed upływem terminu wskazanego powyżej.

W terminie do 14 dni od dnia, w którym prześlą Państwo oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar:

A. Wysyłkowo za pośrednictwem kuriera:

a) W obecności kuriera zapakuj produkty w bezpieczny sposób:
– umieść produkty w oryginalnych opakowaniach.
– jeśli został wypełniony formularz zwrotu to dołącz go do przesyłki.
– na kopercie kurier zamieści etykietę zwrotną, zaadresowaną na HORFES
b) Wyślij produkty.

B. Osobiście w naszym punkcie w Szubinie.

Adres do zwrotów:

Horfes sp. z o.o.
3 maja 17
89-200 Szubin
Polska

Ważne:

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinien posiadać wszystkie metki oraz posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że w sposób wyraźny wykażą chęć innego sposobu zwrotu.

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Państwa do chwili otrzymania z powrotem zwracanych towarów lub dostarczenia przez Państwa dowodu odesłania zwracanych towarów.