O naszej firmie - Sklep Babyzz

Od 2014 roku, pod marką Horfes, zajmujemy się produkcją rękodzieła i kosmetyków z jantarem. Biura firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się Szubinie.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, zainteresowanych produktami takimi jak biżuteria dla dzieci i niemowląt, stworzyliśmy nową polską markę – Babyzz.

Babyzz to wyjątkowe produkty, w których użyty jest z naturalny polski bursztyn bałtycki. Babyzz to bransoletki i naszyjniki przeznaczone dla najmłodszych.

Nasza oferta to wspaniałe rękodzieło – biżuteria, w której wykorzystany jest naturalny jantar z Bałtyku. Niektórzy wierzą, że bransoletki i naszyjniki z bursztynu pomagają pozbyć się infekcji, bólu, stanu zapalnego czy innych problemów zdrowotnych. Zgodnie z tymi ludowymi przekazami, kamień może być traktowany jako metoda na ząbkowanie niemowląt i u dzieci.

Nasze produkty to starannie wykonane ozdoby, których kolorystyka na pewno ucieszy maluchy oraz pozwoli im na chwilę oderwania się od bólu związanego z ząbkowaniem – produkty mogą więc być traktowane jako metoda odwrócenia uwagi pociechy od nieprzyjemności.