W jednym z pierwszych wpisów blogowych informowaliśmy o pozytywnym wpływie naszyjników i bransoletek z bursztynu u ząbkujących dzieci. O ich uśmierzającym ból działaniu, które harmonizowało codzienne funkcjonowaniu maluszka, któremu doskwierały bóle związane ząbkowaniem. Dzisiaj przedstawiamy Wam coś, co jak nic motywuje nas do dalszej pracy- a jest nim zadowolenie odpowiedzialnych mam, które jak nikt troszczą się o swojego malucha.

Historia Pani Beaty jest być może nieco nietypowa. Pani Beata zanim trafiła na naszą stronę internetową, próbowała w zasadzie wszystkiego, aby pomóc niespokojnemu i płaczącemu dziecku podczas ząbkowania. Od rozmaitych maści, poprzez najróżniejsze domowe sposoby, aż do produktów polecanych przez znajome- również matki. Żadna z tych metod nie była skuteczna w nawet najmniejszym stopniu. Pani Beata, kiedy rozmawiała z nami kilka tygodni temu wspomniała, że rozważała nawet „przeczekanie” tego okresu, ale jak sama stwierdziła- byłaby to w zasadzie droga na skróty. Zależało jej na relatywnie szybkiej pomocy Dawidkowi, aby maluch mógł wrócić do normalnego, radosnego funkcjonowania. Do wesołych zabaw z tatą, do spokojnie przesypianych nocy.

Pani Beata przed zakupem zapytała nas, które z dostępnych akcesoriów powinna wybrać- ponieważ w naszym sklepie można znaleźć więcej niż jeden rodzaj bursztynowych naszyjników i bransoletek. Odpowiedzieliśmy, zgodnie z prawdą, że lecznicze właściwości są obecne w każdym rodzaju bursztynu. Zatem zarówno koniakowy bursztyn, jak i miodowy czy mieszany (te właśnie warianty są dostępne w sprzedaży) będą stuprocentowo spełniały swoją leczniczą rolę. Zapewniliśmy też, że w przypadku, gdyby była niezadowolona, może zawsze zwrócić produkt w ciągu 30 dni.

Przed podjęciem decyzji, Pani Beata miała do nas więcej pytań. Pytała chociażby o gwarancję na sprzedawane przez nas produkty czy dokumenty potwierdzające, że nasze akcesoria są faktycznie wyrabiane z bursztynu. Odpowiedzieliśmy, że jak najbardziej- do każdego sprzedawanego produktu dołączamy certyfikat autentyczności, a naszyjniki i bransoletki są objęte aż dwuletnią gwarancją. W zasadzie wszystkie te pytania w żadnym stopniu nas nie zdziwiły- każda troskliwa mama, przed zakupem czegokolwiek, co trafi w ręce ukochanego dziecka, sprawdzi dokładnie z czym ma do czynienia.

Finalnie, Pani Beata zdecydowała się na zestaw bransoletka+ naszyjnik (który jest obecnie w korzystnej cenowo, 50% promocji), a jej relacja została zawarta w mailu napisanym do nas w zeszły czwartek:

Szczerze powiem że miałam dużo wątpliwości czy cokolwiek pomoże Dawidowi. Przez ząbkowanie Tracił apetyt spał niespokojnie. Był kapryśny i w ogóle nie chciał się bawić nawet swoimi ulubionymi Zabawkami. Pod koniec Kwietnia trochę nieprzekonana kupiłam bransoletke na reke z naszyjnikiem i Z nadzieję że mu pomogą założyłam je synkowi. O dziwo syn zaczął normalnie jeść już na drugi dzień a po kilku dniach nawet zaczął przesypiać całe noce bez awantur. POLECAM każdej mamie. Beata”.

Od siebie możemy tylko podziękować za motywujące słowa, a także wyrazić radość, że nasze produkty okazały się skuteczne.

Jeżeli zatem borykasz się wraz ze swoim dzieckiem z problemem bólu podczas ząbkowania- nasze produkty są najlepszym wyborem z możliwych. A jak widać, potwierdzają to przede wszystkim zadowolone mamy- bo to przecież one znają swoje dzieci najlepiej.