Każda troskliwa mama, która zajmuje się na co dzień swoim maluchem doskonale wie, z jakimi problemami wiąże się wychowanie małego dziecka. Na szczęście, w codziennych obowiązkach pomagają różne przedmioty i akcesoria, bez których codzienność polskich mam byłaby zdecydowanie trudniejsza. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, powstaje wiele produktów dedykowanych dzieciom w wieku niemowlęcym- są wśród nich na przykład bandanki, a także gryzaki. Jednakże najlepsze tego typu produkty łączą ze sobą funkcje obu tych przedmiotów. Dlaczego? Jakie są korzyści wynikające z bandanki połączonej z gryzakiem? O tym w dzisiejszym blogu. Zapraszamy!

Po pierwsze- dostępność dla dziecka.

Po pierwsze, gryzak na bandamce ma jedną główną zaletę w porównaniu do zwykłego gryzaka- nigdy się naszemu maluchowi nie zgubi. Mając go zawsze pod szyją, nasze dziecko może bez trudu sięgnąć po niego w dowolnym momencie, a my możemy zaoszczędzić maluszkowi niepotrzebnych szlochów wynikających z tego, że jego ulubiony gryzak utknął w szczelinach sofy, tudzież wpadł pod szafkę.

Po drugie- higiena.

Kolejną zaletą bandamki z gryzakiem jest to, że gryzak nigdy nie spadnie maluchowi na ziemię i się nie pobrudzi. Dzięki temu, nasze dziecko zawsze będzie miało czysty gryzak, a mamy nie muszą stale kontrolować tego, czy przypadkiem zabawka nie upadła na ziemię i się nie pobrudziła. Ma to znaczenie szczególnie na spacerach i wyjściach poza domem, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do kranu z wodą, w którym można umyć umorusaną zabawkę. A wiadomo, ze gryzak musi być zawsze czysty- przecież nasz maluch trzyma go w swojej buźce!

Po trzecie- praktyczność.

Po trzecie, przedmioty 2w1 mają jedną, generalną zaletę. Polega ona na tym, że mamy po prostu mniej rzeczy na głowie do zapamiętania i zabrania w przypadku chociażby wyjścia na spacer. Wiadomo, że każda mama przed wyjściem z maluchem nawet do sklepu, musi się do tego przygotowywać przynajmniej kilka dobrych minut, w czasie których należy spakować wszystkie niezbędny rzeczy do wózka. Dzięki przedmiotom 2w1, musimy pamiętać o mniejszej ilości rzeczy. No i oczywiście, gryzak połączony z bandamką nigdy się nie zgubi- w przeciwieństwie do zwykłego gryzaka. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż opóźnianie wyjścia na spacer poprzez szukanie przed samym wyjściem małej, ulubionej zabawki naszego dziecka.

Podsumowanie.

Jak widać, korzyści wynikających z bandamki połączonej z gryzakiem jest wiele. Warto także zauważyć, że jest to coraz bardziej popularny produkt na polskim rynku, dlatego też w Babyzz poszerzyliśmy naszą linię produktową właśnie o tego typu asortyment. Oprócz zalet wymienionych powyżej, stworzyliśmy prawie 10 rodzajów bandamek w gryzakiem. Każdy z nich wyróżnia się kolorystyką i wzornictwem- są w nich zarówno modele w kwiatuszki, jak też i bandamki w stylu marynistycznym. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą- na pewno każda kochająca mama znajdzie idealny wzór dla swojego maluszka!